Бізнес з Фармасі
Бізнес з Фармасі починається з простої, доступної та безкоштовної реєстрації в компанії. Ви абсолютно нічого не втрачаєте, активація полягає лише в оформленні першого замовлення на будь-яку суму. Причому ви не просто купуєте якийсь марний продукт. Фармасі пропонує широкий вибір доступної косметики та товарів для збирання, які точно потрібні у кожному будинку.
Після того, як ви спробуєте продукцію та ознайомитеся з каталогом, ваш бізнес з Фармасі може почати реалізовуватись за кількома сценаріями.
  1.  Ви можете залишитись покупцем компанії з вигідним дисконтом у 25% від ціни каталогу. При цьому ви можете брати участь у всіх акціях та заохочувальних програмах.
  2. Показуючи каталог друзям та знайомим, додаючи товари на ваші сторінки в соціальні мережі – покупець плавно перетворюється на консультанта. Людину, яка починає розбиратися в товарах, пропонувати їх іншим та заробляти свою заслужену винагороду. Консультант вже може розпочати будувати свій маркетинг план та поступово отримувати від компанії додаткову бонусну винагороду за створений товарообіг.
  3. Якщо консультант це лише підробіток у компанії, то настійний заробіток і своєрідна система накопичень відкривається для тих, хто починає будувати свою власну мережу. Мережа – це піраміда, а згуртована команда однодумців. Зі зростанням мережі зростає ваш дохід, і з’являються нові можливості у Фармасі.
    Побудова мережі вимагає від менеджера хороших знань маркетинг плану компанії та методами рекрутування новачків.
На кожному етапі побудови бізнесу Вам знадобиться допомога наставника. Також буде не зайвою постійна робота над собою. Психологом не обов’язково бути по диплому, але доведеться вчитися і розумітися на психології людей і власної самооцінки. Добре, що всі матеріали для роботи компанія надає.
Постійно проводяться тренінги, які навчають майстер-класи, все відбувається онлайн, тому можна вчитися в комфортній домашній обстановці.
Чи можна поєднати бізнес із Фармасі та свою основну роботу?
Звичайно так, по-перше, ви можете працювати кілька годин на день у будь-який вільний час. Що дозволить Вам виділяти більше часу на себе кохану, і витрачати час з користю. По-друге, ви працюєте на те, щоб ваш дохід ставав якомога пасивніше. Приклавши сьогодні якісь зусилля – завтра, ваша команда почне працювати на вас. Навіть якщо у вас немає лідерських якостей не біда, тренера компанії роблять все, щоб кожен, хто хоче змінити своє життя на краще, отримав реальні комунікативні навички та подарував собі нові можливості з Фармасі.