Farmasi Україна

Це компанія, яка виготовляє високоякісну косметику, побутову хімію, засоби догляду за обличчям і тілом, вся продукція компанії Farmasi Україна сертифікована згідно стандартів GMP. Вибираючи кошти від компанії Farmasi, ви отримуєте продукцію найвищої якості за розумні гроші.
Компанія Farmasi Україна надає не тільки якісні косметичні засоби, креми, гелі, маски для обличчя та волосся, а також знижку (дисконт) до 30%, що дозволяє економити значні кошти. Компанія Фармасі дає можливість додаткового доходу про це ви можете дізнатися докладніше, заповнивши швидку форму (ЦЕ БЕЗКОШТОВНО!). Приєднуйся до команди лідерів.

З Farmasi Україна – завжди вигідно.

Продукція ТОВ "Фармасі Україна" почала випускатися під цим брендом з 1994 року. Саме в ті роки істотно збільшилася кількість косметики компанії, що виробляється, за рахунок об'єднання двох відомих компаній в одну велику мережу з назвою «Farmasi».

Фармасі Україна – косметика, якій треба довіряти!

Після злиття двох компаній з виробництва косметики було зроблено ухил на виробництво косметики за всесвітніми стандартами та розповсюдження її по Європі. Природно постала жорстка необхідність покращити якість своєї продукції, яка відповідала б європейському ГОСТу. І ми досягли цього. Нашу продукцію визнали багато реалізаторів, а дівчата справді оцінили якість та ефективність. Багато дівчат, які використовували косметику компанії Фармасі сьогодні, завтра впевнено скажуть, що це найкраща косметика за доступною ціною в Україні.
Виготовлення косметичних засобів відбуватиметься лише з натуральних компонентів! Ми є противниками багатьох конкурентів, які навмисно додають хімічні та інші інгредієнти до складу, що викликають звикання або тимчасове покращення від продукції. Ми не заявлятимемо, що наша косметика краще виправляє проблеми зовнішньої краси, але з упевненістю скажемо «Ні» тій хімії, яку використовують багато компаній, щоб здешевити приготування та отримати більше прибутку.

https://www.uafarmasi.com/wp-content/uploads/2020/04/324-800x800.jpg

Ми прислухаємось до вашої думки!

Постійне анкетування, опитування, стеження за тенденціями моди та трендами всього світу дозволяє нам зрозуміти важливі аспекти і надалі покращувати косметику, яка задовольнятиме найвищі вимоги дівчат та жінок, приносити їм задоволення від використання «Farmasi».
Щорічно тисячі дівчат, які перебувають у різних країнах світу, залишають позитивні відгуки про продукцію. Експерти з нагляду за шкірою дали найвищу оцінку якості нашим товарам для догляду за тілом.
Такі експерименти дозволяють Фармасі Україна підібрати найефективнішу формулу для кожного окремого продукту та бути впевненими, що від нього наші клієнти отримають ще більше задоволення від найвибагливіших особистостей до власного зовнішнього вигляду. Тепер краса має нове ім'я – Farmasi.

Ми працюємо із незалежними експертами!

Не кожна компанія похвалюється, що працює з незалежними іноземними експертами в офтальмології, дерматології та спеціалістами інших напрямів. Подібна співпраця дає нам побачити реальні недоліки та виправити їх перед випуском серії у продаж.

Ми за чисте оточення!

Компанія Фармасі Україна є противником забруднення навколишнього середовища та за його збереження. Наше покоління має жити у чистому світі! Ми беремо на себе відповідальність за екологічне забруднення компанією та постійно модернізуємо обладнання підприємства, щоб зменшити і так мало викидів.