453 Views0
Фармасі акції для консультантів — питання, яке цікавить тих, хто тільки стає членом мережевої компанії, що швидко розвивається.
Нові консультанти отримують не лише знижку на продукцію 25% та постійну підтримку наставника, а й постійні цікаві пропозиції. Для тих, хто тільки-но зареєструвався в компанії Фармасі, акції для консультантів розпочинаються з програми «Легкий старт».
Тільки перші 30 днів з першого дня реєстрації, у вас є можливість придбати ексклюзивний набір косметики за привабливою ціною. За 399 грн консультант отримує – ¦популярний легкий крем із тональним ефектом ВР, крем-праймер, туш для вій та матову губну помаду. Крім того, у гарній коробочці лежатимуть пробники на хітову продукцію компанії. Завдяки цьому набору новий консультант зможе швидко познайомитись з якістю компанії Фармасі та почати рекомендувати товари іншим. При цьому консультант отримує не лише заробіток у вигляді різниці між ціною каталогу, але й бонуси, за які може придбати подарунки.
Кожен консультант, розміщуючи замовлення від 30 ББ, може отримати подарунок за 15 грн. на вибір з представлених варіантів.
Тільки нові консультанти протягом 1-4 місяців, розміщуючи замовлення на 30 ББ, у цьому ж замовленні можуть отримати подарунок за 10 грн.
Активним консультантам пропонується участь у спеціальних програмах, за зібрані бали наприкінці періоду акції можна отримати різні подарунки не тільки у вигляді косметики, а й побутової техніки.
Активні лідери можуть взяти участь у програмах, де головним бонусом є подорож, а кожен, хто зможе досягти, рівень директора – має можливість отримати можливість вирушити до Стамбула.
Маркетинг план компанії дає великі змогу зростання кожного нового консультанта. А кожен, хто робить це зростання стрімко заохочується компанією додатково. Так згідно з програмою «Стрімке зростання», кожен активний консультант може досягти нового рівня, стежити за особистим оборотом у 30 ББ, залучити двох активних консультантів і заробити свою заслужену премію.
Фармасі акції для консультантів дають великі можливості для тих, хто тільки прийшов у цей гарний бізнес або вже досяг певного успіху. Компанія робить все, щоб ті, хто прийшов у цей бізнес, мав підвищений інтерес до роботи.