Фармасі — це компанія яка допомагає створити джерело основного, а можливо і додаткового доходу. Це сфера мережевого бізнесу, де можна за короткий термін стати успішною частиною крупної турецької фірми. Фармасі це турецький бренд, серце компанії знаходиться в Стамбулі, де на величезному заводі виробляється весь асортимент продукції.

Усі продукти компанії, з’являються у нашій країні тільки зі Стамбулу, що свідчить про високий показник сертифікованої якості, без можливості підробок. Компанія працює з багатьма країнами світу, а уся продукція має сертифікат міжнародного стандарту. Цей бренд зарекомендував себе, як і відома компанія UNOX виробник теплового обладнання.

Робота в компанії може займати, як основний та і додатковий час. Усе залежить від вашого бажання. Розвиток бренду відбувається шляхом інтернет просування. Усі консультанті мають змогу працювати вдома, в зручному місті, у вільний час. Звичайно, якщо приділяти більше уваги компанії, то можна швидше прийти до поставленої мети.

Дохід, який можна заробити в компанії залежить тільки від того скільки часу консультант буде приділяти цій роботі і до якої мети хоче прийти. Вже через пів року можна заробляти 1000 доларів в місяць та розвивати власний бізнес, зробити серйозну кар’єру.

Після реєстрації в компанії консультант має змогу будувати свою команду, отримавши власне реферальне посилання. Це можна робити через мережу Інтернет, надавати оголошення, запрошувати друзів і знайомих, розповідати про компанію і продукцію. Чим більше реєстрацій – тим більший дохід, але ж все залежить від товаробороту, який створить ваша команда.

Для того, щоб досягти успіху – треба користуватись продуктом компанії, та вчити користуватися їм ваших людей. Компанія Фармасі пропанує велику кількість товарів широкого асортименту, яку консультанти можуть придбати зі знижкою 25-30 відсотків. Так легше пізнавати продукцію, тому що власне користування – це шаг до великої кількості продаж цього товару. Завдяки тому, що вам потрібно продавати товари широкого побутового профілю, то це робити не зовсім важно. Звичайно що кожен з нас використовує у житті засоби гігієни, вітаміни, БАДи, засоби для прибирання оселі, косметику.

Якщо консультант Фармасі не бажає створювати власну мережу, він має змогу продавати продукцію за каталогом і отримувати дохід від різниці її вартості та своєї ціни зі знижкою. Звичайно, що можна нічого не продавати, а мати змогу просто купляти товари для себе по хорошій ціні, але ж додатковий дохід ще нікому не завадило, тому чому б і не створити мережу, хоча б зі своїх друзів, які також як і ви будуть купляти продукцію зі знижкою для себе.