169 Views0
Фармасі Харків – це можливість не тільки придбати фірмову косметику, а й отримати професійний майстер клас як для покупців, так і для нових консультантів компанії. Саме тут на клієнтів чекає широкий вибір продукції, тестерів, де все можна понюхати, помацати, розглянути палітру відтінків декоративної косметики.
Магазин Фармасі Харків пропонує найширший вибір сертифікованих товарів компанії, саме тут можна не лише познайомитись з різними видами косметики, прочитати склад, отримати професійну консультацію. Фахівці не тільки допоможуть підібрати засіб згідно з типом вашої шкіри, але й навчать це робити вас. Завдяки чому ви станете кваліфікованим консультантом товарів лінії Фармасі.
Магазин на Гагаріна пропонує сервіс, асортимент, участь в акціях та розпродажах. Якщо ви шукаєте подарунок для близьких людей, то обов’язково завітайте в наш офіс. Тут є велика пропозиція якісних наборів косметики за найвигіднішими цінами. Серед продукції компанії можна підібрати чоловічий набір парфумерії, косметичні засоби для обличчя та тіла, серію косметики для дітей.
Якщо ви мешканець Харкова та хочете заробляти у Фармасі, у вас є чудова можливість отримувати постійну підтримку наших співробітників, брати участь у навчальних класах, підбирати замовлення для своїх клієнтів та забезпечувати максимально швидке обслуговування.
Мрієте побудувати бізнес із Фармасі? Реєструйтесь у нашій команді, отримуйте підтримку від свого Спонсора та будуйте свою власну мережу. Консультанти мають можливість робити замовлення за каталогом на будь-яку суму, їхній заробіток дорівнює різниці від вартості продукції в каталозі та знижковій ціні зареєстрованого користувача. Крім того, ви отримаєте можливість отримувати винагороду не лише від своїх продажів, а й від активності всіх членів вашої команди. Оформляючи замовлення на певну суму, консультант отримує безкоштовну доставку та інші бонуси від компанії.
Магазин Фармасі Харків пропонує для своїх клієнтів набори бізнес-інструментів, які допоможуть організувати зручний сервіс для покупців. Інструменти для бізнесу Фармасі – це стійки для пробників продукції, фірмові сумки, набори тестерів, басрестки, фірмові пакети компанії, візитки, акційні листівки та каталоги. Аксесуари від Фармасі можна замовити у поточному замовленні та придбати в офісі компанії.