145 Views0
Фармасія юа, сайт на якому всі зареєстровані користувачі можуть розміщувати замовлення зі знижкою консультанта. Ви можете як заробляти на цій різниці, так і просто робити замовлення зі знижкою та економити свій бюджет. Крім того, компанія надає різні заохочувальні подарунки за виконання замовлення на певну суму. Щомісяця та квартал діють програми подарунків. За виконання групового обороту та досягнення нового статусу можна отримати грошові премії та призи.
На сайті Фармасі юа можна побачити поточний каталог, переглянути навчальні відео, ознайомитися з новинами та активними програмами. Реєстрацію на сайті може зробити ваш наставник, людина, яка вас запросила до компанії, також ви можете пройти реєстрацію користуючись реферальним посиланням.
Після реєстрації вам надається персональний код консультанта — він же логін для входу на сайт. Зайшовши в особистий кабінет можна оформити кошик покупок, придбати тестову продукцію, а також зареєструвати в свою команду нового учасника. Якщо ви будуватимете структуру, то в особистому кабінеті вам буде доступна функція перегляду замовлень членів своєї команди, ви зможете бачити зароблені бали кожного та свій груповий оборот.
Також в особистому кабінеті є можливість відновлення раніше зареєстрованої людини вже у свою структуру, поновлення в мережі тих, хто не пройшов активацію та потрапив до списку термінованих консультантів.
У разі виникнення спірної ситуації через особистий кабінет можна подати заявку-звернення. В особистому кабінеті можна побачити звіт про свою роботу та участь у груповому обороті кожного учасника команди.
В особистому кабінеті доступні товари, які можна замовити лише онлайн. Також тут можна замовити брендований одяг, промо-товари, каталоги та тестові зразки.
Особистий кабінет – це ваш робочий кабінет, у якому можна побачити звіт про рух коштів на вашому рахунку консультанта, нарахування бонусів, інформацію про повернення товару членів своєї структури.
Фармасі юа може стати вашим власним інтернет-магазином в якому ви маєте гідний дисконт 25%, а також можливість заробляти на ваших рекомендаціях. Погодьтеся, такі можливості є не в кожному супермаркеті, тому упускати можливість реєстрації та активації не можна.