3,729 Views0
Фармасі вхід в особистий кабінет можна знайти на офіційному сайті компанії.
Ви можете почати реєстрацію за реферальним посиланням тієї людини, яку обрали як свого наставника. Також вас може зареєструвати вищий лідер структури, після чого надати вам логін та пароль для входу до системи.
Фармасі вхід в особистий кабінет дає можливість самостійно оформляти замовлення з дисконтом 25 %. Зареєстровані користувачі можуть брати участь в акціях та отримувати подарунки від компанії. Також у вас є можливість будувати свою структуру та реєструвати у своєму особистому кабінеті свою команду.
Особистий кабінет – інструмент для роботи лідера Фармасі. Тут можна бачити свої виплати за підсумками місяця, стежити за зміною свого статусу, бачити замовлення своєї структури.
Робити замовлення через особистий кабінет можна як за допомогою електронного каталогу, так і користуючись кодом товару з паперового каталогу. Для цього потрібно ввести потрібний товар у рядок пошуку та після цього додати продукт у кошик.
Кожен товар має бонусний бал, він необхідний переходу зі статусу на статус і розрахунку виплати по груповому обороту структури. Також бонусний бал (ББ) потрібний покупцеві для отримання подарунків. Так, за кожні 30 ББ можна вибрати заохочувальний подарунок всього за 15 грн. Бонусні бали накопичують для участі у різних програмах.
«Легкий старт» для новачків дозволяє щомісяця отримувати подарунки за сумарний збір 30 ББ за підсумками місяця. Програма розрахована на 4 перші місяці після реєстрації в компанії, за нею з місяця на місяць, зареєстрований користувач, може отримувати хороші подарунки.
Програма для консультантів, які були неактивні протягом 6 місяців – за 20 ББ на замовлення можна отримати заохочувальний подарунок за 15 грн.
Щомісяця компанія пропонує нові акції та програми активності, які стимулюють зареєстрованих користувачів – покупців, консультантів та вищих лідерів збільшувати обсяг продажів.
Фармасі вхід в особистий кабінет можна налаштувати, використовуючи номер телефону, електронну пошту, прізвище, ім’я користувача, його місто та дату народження. Якщо ви колись реєструвалися в компанії, але забули дані – ваш наставник зможе відновити вас у структурі. Також пароль для входу можна відновити самостійно, для активації вам знадобиться номер мобільного телефону, який вказувався під час реєстрації.