kompaniya-farmasi

Компанія Фармасі незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилась наша країна, з квітня місяця  розпочала свою діяльність.
Для компанії було дуже важливо підтримати лідерів та клієнтів  цінами, які вдалось зберегти на довоєнному рівні. Хоча зі зростом курсу долару це дуже важко робити.

За вимогою клієнтів компанія Фармасі залишила сервіс накладеного платежу та оплату товару передоплатою.  Безкоштовна доставка за заказ від 800 грн. На жаль, до стабілізації ситуації усі програми лояльності були заморожені до поліпшення ситуації у країні.  Початок діяльності компанії дає змогу нашим партнерам знову користуватися улюбленою продукцією, розвивати бізнес та отримати віру у майбутнє.

Компанія Фармасі  в Україні,

незважаючи на воєнний стан виплатила своїм співробітникам зарплату за січень та лютий. Абсолютно всі лідері компанії змогли  отримати гідну винагороду за підсумками лютого. Це сталось завдяки тому що керівництво компанії ухвалило рішення знизити критерії  для досягнення статусу на 25 %.
Нові консультанти, які бажають пройти реєстрацію, як і раніше отримають можливість отримати знижку 25 % від ціни каталогу.
Поки що компанія не має можливості надрукувати каталог на травень, але у всіх буде можливість працювати з електронною версією.
Резюме
Компанія Фармасі
Название статьи
Компанія Фармасі
Описание
Компанія Фармасі  в Україні
Автор